ARAMA YAP
40 dk
20 dk
Orta
4 kişilik
240 kcal
9836

Ayrı ayrı hazırladığımız ve birbirine çok yakışan iki yemeği bir araya getirdik! Taze fasulye yemeği ve bulgur pilavı ikilisinin aynı tarifte buluştuğu taze fasulyeli bulgur pilavı tarifimiz sizlerle. Eğer pilavınızı pirinç ile değil de bulgurla hazırlamak isterseniz sizi taze fasulyeli bulgur pilavı tarifimize alalım.


Mevsiminde bol aromalı domatesler ve taze fasulye ile hazırlanan tarifimiz hem geleneksel ve hafif hem de sıra dışı ve hoş bir lezzet sunuyor! Ayrıca içindeki reyhan ile de tadı bambaşka bir noktaya taşınıyor. Taze fasulyeli bulgur pilavı kadar lezzetli ve farklı pilav tarifleri için sizi böyle alalım.


Yardımcı yemek olarak düşündüğümüz bulgur pilavı, taze fasulyeli bulgur pilavında olduğu gibi kolayca ana yemeğe dönüştürülebiliyor. Yanına ekstra ne yapsam diye düşünmenize gerek kalmayacak diğer tariflerimiz de sebzeli bulgur pilavı ve Akdeniz sebzeli bulgur pilavı, göz atmadan geçmeyin!


Yine taze fasulyeli ama aynı zamanda kıymalı bir pilav tarifine ne dersiniz? Öyleyse gelin kıymalı pilav tarifimize göz atın!


Farklı pilav tariflerini seviyorsanız sizin için hazırladığımız birbirinden değişik pilav tariflerine mutlaka göz atın!

Pişirmeye Başla