Çayı demleyin, en lezzetli tariflerle geliyoruz.

Çay sofranızı renklendirecek, demini iyice almış ateş kırmızısı çaylarınıza eşlik edecek lezzetli tarifler hazırladık. Zaten tatlısıyla tuzlusuyla, hamur işiyle kurabiyesiyle, pratik ve lezzetli tariflerin yanına eşlik edecek başka bir içecek düşünemezdik. Sizleri çaysız olmayacak tariflere doğru davet ediyoruz.

Tartoletler

Küçük kıtır kıtır tereyağlı tart hamurlarının içerisinde yumuşacık pastacı kreması ve üzeri için dilediğiniz meyveler. Yanında da önerimiz Lipton Yellow Label.

Açma

Yumuşacık hamuruyla kalbinizi çalacak Açma tarifi. İster kahvaltı için ister atıştırmak için pişirin farketmez, yanında çay olsun yeter. O çay da mümkünde Lipton Yellow Label olsun. Çaylar içildikce içilsin, sohbet arttıkça artsın.

Peynirli Kremalı Tuzlu Kurabiye

Peynirli Kremalı Tuzlu Kurabiyeleri sizin yaptığınıza kimse inanamayacak ama yanına bir çay demlediğinizde sakinleşecek ve olayları akışına bırakacaklar.

Muzlu Rulo Pasta

Yaparken çok keyif alacağınız bir tarifle karşınızdayız. Lipton Yellow Label çayınızı demlemeye başlayın. Sonrasında tarife tıklayın, zira yeni bir şeyler deniyoruz.

Tahinli Kurabiye

Tahinli Kurabiye, mis gibi kokusuyla içinizi ısıtacak. Yanına da yumuşak içimiyle Lipton Yellow Label eşlik edecek. Bu lezzetli ikili için tıklayın.

Keçiboynuzu Unlu Kek

Hem hafif hem lezzetli; Keçiboynuzu Unlu Kek. Pekmez aromasıyla sizi farklı tat notalarına davet ediyor. Yanına önerimiz tabii ki acı olmayan yumuşak içimli bir çay.

Patatesli Börek

Patatesli Börek hem çok kolay, hem de çok pratik. Evinizde olan malzemelerle hızlıca hazırlayabileceğiniz tarif çayın yanına çok iyi gidecek.

Çikolatalı Kup

Çikolatalı puding ve krem şantinin mükemmel uyumuna, bisküvilerin dansı eşlik ediyor. Şimdiden afiyetler olsun.

Tuzlu Çay Kurabiyesi

Kuru pasta olarak da bilinir ve sanki evde hiç yapılmayacakmış gibi gelir. Ta ki bu tarife kadar, yaptığınıza kendiniz bile inanamayacaksınız. İster çayınıza bandırarak yiyin, ister sadece çayın yanında. Tarif bizden gerisi sizden.

Tahinli Çörek

Tahinden vazgeçemiyoruz, çöreğini denemek isterseniz o da burada. Ve yanında içtikçe içeceğiniz bir çayla sizi bekliyor.