Çorbaların doyurucu gücüne odaklanıyoruz Dengeli bir öğünde bir kase çorbanın size kattığı enerjiye davetlisiniz. Soğuk kış günlerinde ya da yazın sıcak günleri henüz bizi karşılamadan önce, hem ülkemizde hem dünya mutfaklarında hazırlanan bu mis gibi çorbalara yer verin. Mercimek çorbasının gücüne güç katan Erişteli Mercimek Çorbası, hazır mevsimindeyken Brokoli çorbası, Güneydoğu Anadolu bölgesinden Analı Kızlı çorbası ve daha fazlasıyla hemen aşağıdayız.

Köz Patlıcan Çorbası
Sütlü çorba tariflerinden biri olan Köz Patlıcan Çorbası’yla, ana yemekten önce mükemmel bir başlangıç sunabilirsiniz.

Erişteli Mercimek Çorbası
Orta Anadolu mutfağının doyurucu çorbası Erişteli Mercimek Çorbası zengin içeriği için tercih ediliyor. Sizi de bu tercihe doğru alalım.

Brokoli Çorbası
Genellikle salata ya da garnitür olarak tüketilen brokoli, bu tarifle bambaşka bir lezzet haline geliyor. Tarif için böyle buyurun.

Analı Kızlı
Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin farklı illerinde çeşitli isimlerle anılan Analı Kızlı çorba tarifi, tek başına ana yemek olacak kadar besleyici ve doyurucu. İrili ufaklı bulgur toplarının başrolde olduğu tarifi denemek için tıklayın. 

Yüksük Çorba
Mantılı çorba olarak da bilinen Yüksük Çorba en az bir ana yemek kadar doyurucu.

Şehriyeli Tavuk Çorbası
Hem doyurucu hem besleyici, tavuk suyu ve şehriyenin mükemmel uyumu: Şehriyeli Tavuk Çorbası. 

Zencefilli Havuç Çorbası 
Zencefilin katıldığı her yemeğe şifa verdiği konusunu oldukça destekliyoruz. Bu sebeple havuç çorbasını lezzetlendiriyoruz. Tarif için buyurun. 

Kıymalı Tarhana Çorbası 
Tarhana her yaz yapılır, kurutulur ve tüm kış boyu pişirilir. Adettendir içine bazı yörelerde kıyma da atılır. Kıymalı Tarhana Çorbası için buyurun. 

Patates Çorbası
Patates yemeği, patates kızartması ya da kumpir. Patatesin her haline doyduysanız çorbasını deneyin.

Arabaşı Çorbası ve Hamuru 
Rotayı İç Anadolu bölgesine doğru çeviriyoruz. Kışın gelmesiyle mutfaklara düşen arabaşı çorbası ve hamuruyla huzurlarınızdayız.