Fit Brownie
Hem masum hem de tadına doyulmayacak bir tarifle geldik. Fit Brownie tarifini, formuna dikkat eden herkesin doya doya yiyeceğinden eminiz.

Unsuz Şekersiz Kurabiye
Hafif tatlı dendiğinde aklınıza ilk Unsuz Şekersin Kurabiye gelsin çünkü kendisi adı gibi hem unsuz hem de şekersiz.

Unsuz Şekersiz Brownie
Bu tarif Fit Brownie’ye yakın gözükebilir ama işler burada biraz daha farklı çünkü bu brownie pişmiyor. İçindeki tutucu olarak yumurta yerine hurma olduğundan ona yeni bir ünvan da ekleyebiliriz: Unsuz Şekersiz Vegan Brownie. 

Chia Tohumlu Puding
Muz, ceviz, süt, taze meyveler ve chia. Bu malzemelerle ortaya güzel bir şey çıkmaması imkansız. Hem fit hem lezzetli hem de oldukça pratik bu tatlı vazgeçilmeziniz olacak.

Pişmeyen Granola Topları
Yine pişmeyen bir tarifle karşınızdayız.Pişmeyen Granola Topları hem besleyici hem de tatlı krizlerine birebir. Çay sofraları için misafirlerinizin farklı istekleri olacağını kabul etmek ve seçenekleri bol tutmak lazım. Haydi mutfağa girelim!

Sağlıklı Smoothie
Sağlıklı Smoothie çok farklı zamanlarda size eşlik etmeye hazır bir tarif. İsterseniz sabah kahvaltı niyetine, isterseniz ara öğün, isterseniz de tatlı olarak tüketebilirsiniz. 

Siyez Unlu Kek
Siyez Unlu Kek tarifiyle ufak bir kaçamağı hakkettiğinizi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Siyez ununun kendine has aromasını çok seveceksiniz. 

Limon Kabuğunda Limon Sorbe
Sıra limon kabuğundaki sunumuyla dikkatleri üzerine çeken limon sorbeye geldi. Serinleten, hafif ve pratik tatlı tarifi sunumuyla da fark yaratacak: Limon Kabuğunda Limon Sorbe. 

Kakaolu Hurma Soslu Kek 
Kakaolu Hurma Soslu Kek kekini hafif soslarla tatlandırmak isteyenlerin yeni favorisi olmaya aday. Üzerine bir kaşık dondurma koyarak servis etmekse size kalmış…