Kaç Kişilik: 8 Kaç Kalori: 150

Pizza Pull Apart Tarifi

: Farklı Pizza Tarifi Arayanlar İçin
Tuğçe Aydemir;
31.03.2022
Puan Puan Puan Puan Puan (0 oy)
Hazırlama
15
Dakika
Pişirme
15
Dakika
Zorluk
Kolay

Evde kalan bayat ekmekleri değerlendirmek artık çok fazla tercih ettiğimiz bir geri dönüşüm yöntemi. Bugün anlatacağımız pizza pull apart tarifinde ister bayat ekmeklerinizi değerlendirin, isterseniz evde kendi pişirdiğiniz ekmekleri kullanın isterseniz de fırından aldığınız ekmeğin içini doldurun. Tamamen size kalmış!

Kahvaltı sofrasında, öğle yemeklerinde ya da film akşamlarında çek kopar olarak servis edebileceğiniz pizza pull apart tarifi pratikliği ile favori atıştırmalıklarınızdan olacak. Aynı tarzda pizzalar hazırlamaktan sıkıldıysanız ve pizza hamuru açmak istemiyorsanız, pizzaya güncel bir yorum katarak hazırladığımız pizza pull apart tarifini mutlaka deneyin!

Pizza pull apartın içinde mükemmel şekilde eriyen kaşar uzadıkça uzarken, Knorr Napoliten Sebzeli Domatesli Sıvı Makarna Sosu da aromasını bambaşka bir noktaya taşıyor.

Madem konu atıştırmalıklardan açıldı, peynirli pull apart ve hot dog pull apart tarifini de buraya bırakmak isteriz. Çek kopar ekmeklere bayılacağınıza eminiz!

Pizza Pull Apart Tarifi Malzemeleri

1 adet
ekmek, yuvarlak
8 yemek kaşığı
Knorr Napoliten Sebzeli Domatesli Sıvı Makarna Sosu
16 dilim
kaşar peyniri
1 tatlı kaşığı
Knorr Kekik
Yarım adet
kangal sucuk, ince dilimlenmiş
Üye olun, her gün ne yiyeceğinizi biz düşünelim.
Üye Ol