Calve Çekiliş
Kaç Kişilik: 4

Knorr ile Kremalı Brokoli Çorbası

: Hemen Hazır
Emre Ulu;
13.06.2022
Puan Puan Puan Puan Puan (0 oy)
Hazırlama
0
Dakika
Pişirme
15
Dakika
Zorluk
Kolay

Zamanı dar olanlara, mutfakta çok zaman geçirmek istemeyenlere ve yemek yapmaya yeni yeni başlayanlara kurtarıcı olacak bir çorba tarifiyle geldik bugün. Hem kolaylığı hem de hızlıca hazırlanışıyla elinizin sık sık gittiği bir çorba tarifi olacak kremalı brokoli çorbası tarifi.

Brokoli çorbası en popüler, en yaygın yapılan sebze çorbalarından biri. Her gün pek çok mutfakta kaynayan çorba tencereleri, şifa dolu brokoli çorbaları pişiriyor. Haydi hem pratik hem de leziz Knorr kremalı brokoli çorbası yapalım bu akşam yemeği menüsünde. Çorbayı sadece su değil, bu sefer bir bardak süt eklemesiyle pişirelim. Altını kapatıp servis etmeden hemen önce krema ekleyelim, hem sunumu hem lezzeti hem de kıvamı küçücük bu iki dokunuşla seviye atlasın!

Kremalı çorbaları ağır bulanlara, kalori sayımı yapanlara veya sadece farklılık arayanlara da kremalı brokoli çorbası için alternatifimiz var elbet. Kremasız brokoli çorbası tarifi, kremasız olmasına rağmen lezzetiyle büyüleyecek bir çorba tarifi. Mutlaka bir göz atın!

Ayrıca klasik brokoli çorbası tarifi ve peynir soslu brokoli çorbası tarifi de gözden kaçmaması gereken tariflerden!

Knorr ile Kremalı Brokoli Çorbası Servis Önerisi

Knorr ile kremalı brokoli çorbasını tek başına da afiyetle yiyebilirsiniz ancak yanına hazırlayacağınız proteinli sebzeli bir ana yemek ve pilav, akşam yemeği menünüzü tüm besin öğelerini içerdiği için layıkıyla tamamlayacaktır.

Knorr ile Kremalı Brokoli Çorbası Kaç Kalori?

Knorr ile kremalı brokoli çorbasının bir porsiyonu yaklaşık 50 kaloridir.


Knorr ile Kremalı Brokoli Çorbası Malzemeleri

4 su bardağı
su
1 paket
Knorr Kremalı Brokoli Çorbası
1 su bardağı
krema
1 su bardağı
süt
Üye olun, her gün ne yiyeceğinizi biz düşünelim.
Üye Ol