Köz Patlıcan Çorbası

Ana yemek öncesi enfes bir başlangıç servisi yapmak isteyenlere Köz Patlıcan Çorbası tarifi geliyor. Sütlü çorba sevenlerin yaz mevsimi boyunca pratik bir şekilde hazırlayabileceği tarif için hemen tıklayın.

Kızarmış Patlıcan Ve Biberli Makarna

Makarna sevenlerin kalbinde taht kuracak bir tarif geliyor. Hem göze hem mideye hitap edecek, hafif olmasıyla kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz Kızarmış Patlıcan Ve Biberli Makarna tarifi huzurlarınızda.

Rozbif ve Patlıcanlı Panini

Öğlen veya akşam yemeğinde kolayca hazırlayabileceğiniz ve ana yemek yerine geçebilecek Rozbif ve Patlıcanlı Panini tarifi enfes lezzet uyumuyla karşınızda!

Zeytinyağlı Patlıcanlı Pilav

Sofralarınıza farklılık getirmek istiyorsanız bilindik pilav tariflerini unutun. Zeytinyağlı Patlıcanlı Pilav her yemeğin yanına yakışacak, lezzetiyle misafirlerinizin damaklarında uzun süre kalacak. Patlıcanları hazır edin uygulamaya başlıyoruz.

Patlıcanlı Rulo Köfte

Davet sofralarınızda başrolü kapacak bir tarif huzurlarınızda. Patlıcanlı Rulo Köfte; pratik yapılışı, sunumu ve lezzetiyle herkesi konuşturacak. Yanında pirinç pilavı ve cacıkla servis ederseniz akşam yemeği menüsü hazır.

Patlıcanlı Tavuk Oturtma

Et veya tavuk her yemeğe yakışan patlıcan bu sefer tavukla birlikte karşınızda. Türk mutfağında sayısız yemeğe imza atan patlıcanı bir de bu tarifle deneyin.

Patlıcanlı Börek

Çay saatlerinize farklılık getirecek Patlıcanlı Börek lezzetiyle favori tarifiniz olmaya aday! Ana yemek olarak bile servis edebileceğiniz bu börek tarifinden kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz.