Motivasyona ihtiyacınız olduğu bu günlerde mutfağa girmeniz için çok lezzetli seçenekler sunuyoruz. Ana malzemelerden, un, yumurta, süt ve şekeri hazırlayın. Geri kalan detaylarla malzemeleri harmanlamaya davetlisiniz. Mikserler hazırsa, aşağıya doğru ilerleyin.

Cevizli Muzlu Kek

Amerikan mutfağında ‘Banana Bread’ olarak bilinen enfes Cevizli Muzlu Kek tarifi, kıvamı ve tadıyla herkesi kendine hayran bırakıyor, bu sebeple yapmak için acele edin. Sıcacık dokusuna bayılacaksınız.

Havuçlu Kek

Issız adamın tarifini bile geride bırakacak enfes bir havuçlu kek tarifi öğrenmek isteyenler, doğru yerdesiniz. Havuçlu Kek tarifi size çok iyi gelecek.

Dereotlu Tuzlu Kek

Tuzlu severler burada mı? Sizleri de unutmadık. Dereotlu tuzlu keki daha önce denemediyseniz şimdi tam zamanı!

Zebra Kek

Popürlerliği hala devam ediyor ama yapmak biraz zaman istiyor. Şu sıralar zamanınız olduğuna göre Zebra Kek yapmak için doğru andayız.

Ispanaklı Kek

Beş çaylarınızı ve ara öğünlerinizi lezzetlendirecek hamur işi; çikolatalı, krem peynirli sosu ve yumuşacık kıvamıyla Ispanaklı Kek.

Kestaneli Armutlu Kek

Kestanenin bir kekin içinde olduğunu hayal edin, işte öyle mutluluk bir dilim sunuyoruz: Kestaneli Armutlu Kek.

Siyez Unlu Kek

Doğal beslenmeye dikkat edenlerin yabancı olmadığı siyez buğdayının tatlandırdığı siyez unlu kek tarifiyle gününüzü tatlandırın.

Kahveli Mug Kek

Canınız tatlı mı çekti? Hem kahve kokulu hem çikolatalı bir önerimiz var. Kahveli mug kek nasıl yapılır öğrenmek için hemen tıklayın, enfes tarifin tadına varın.

Mozaik Kek

Klasik keklerin demirbaşı Mozaik Kek tarifini her gün yapmak isteyeceksiniz, bizden söylemesi.

Zeytinli ve Kekikli Tuzlu Kek

Tuzlu severlere başka bir alternatifle daha geldik. Zeytinli ve Kekikli Tuzlu Kek evdeki malzemelerle çabucak hazırladığınız tarifler arasında yerini almaya hazır.