Bereketin Sembolü Nar İle Yapabileceğiniz 3 Salata Tarifi

Salatalara çok yakışan nar yeşilliklerle birleşiyor, ortaya enfes bir lezzet çıkıyor. Faydaları saymakla bitmeyen, bereketin sembolü narla hazırlayabileceğiniz üç farklı salata tarifi sizleri bekliyor.

Nohutlu Ispanak Salatası

Protein açısından oldukça zengin olan bakliyatlardan nohut, ıspanakla kavuşuyor ortaya ana yemek yerine geçebilecek bir salata çıkıyor. Çeşitli soslarla ve baharatlarla zevkinize göre uyarlayabileceğiniz bu tarife rendelenmiş beyaz peynir de çok yakışıyor. Bizden söylemesi.

Tavuklu Buğday Salatası

Tavuklu Buğday Salatası tam anlamıyla bir enerji deposu. Yeşillik yerine haşlanmış buğdayla yapabileceğiniz bu tarifi öğlen veya akşam yemeklerinizde tüketebilir, doyurucu bir ana öğün hazırlayabilirsiniz.

Bol Yeşillikli Siyah Pirinç Salatası

Farklı salata alternatifi arayanlara yapımı oldukça pratik bir tarifle geldik. Öğle yemeğinizi taçlandırabilecek Siyah Pirinç Salatasını aynı zamanda tavuk, et ya da ızgara somon yemeklerinin yanına da çok yakışacak.

Yumurtalı Avokado Salatası

Bu kez kahvaltı sofralarınızda da yiyebileceğiniz bir tarif paylaşıyoruz. Yumurtalı Avokado Salatası, sizi uzun süre tok tutacak ve her öğün yemek isteyeceğiniz bir tarif olarak kalacak. Yumurta ve avokado ikilisinin lezzetine doyamayacaksınız.

Ceviz Soslu Akdeniz Salatası

İçinde ceviz olduğu için ayrı bir lezzeti olan Ceviz Soslu Akdeniz Salatası tarifi her yemeğin yanına yakışacak, enerjinizi gün boyu yükseltecek bir tarif. Bu salataya bir de beyaz peynir eklerseniz tadından yenmeyecek. Bizden söylemesi.

Fesleğenli Kekikli Salata Sosu İle Portakallı Ton Balığı Salatası

Portakalın hoş kokusu ve lezzetiyle birleşen, özellikle balık sevenlerin favorisi olacak bir tarifimiz var. Fesleğen ve kekikli salata sosuyla enfes bir lezzet yakalayacaksınız.