Çok pratik, sizi hiç yormayacak, keyifle hazırlayıp afiyetle yiyeceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız tarifler için aşağıya bekleniyorsunuz. Pek tabii yanına da diziler eşlik ediyor. Buyursunlar, başlayalım…

Mini Hamburgerler - Stranger Things

Kendisi mini, lezzeti katmerli bir tatla buluşmaya hazır mısınız? Her lokmada kocaman bir haz yaşatan mini hamburger tarifi, hem lezzete hem de estetiğe önem verenlere geliyor… Yapmak için mutfağa doğru ilerken yanında ne izleyeceğinizi düşünüyorsanız; önerimiz Stranger Things. Gizli deneyler ve garip olayların heyecanına hazırladığınız hamburgerlerle ortak olun.

Deviled Egg - The Witcher

Yumurtaya boyut atlatan tarif: Deviled Egg. Madem yumurta boyut atlıyor, dizisi de mutasyona uğrayan bir karakterin baş rolünde olduğu The Witcher olsun istedik. Bu uyumu denemek için öncelikle tarife tıklayın.

Ton Balıklı Wrap - Friends

Yılların, popülerliğinden hiç bir şey alıp götürmediği diziyle karşınızdayız: Friends. Onu izlerken de yine klasiklerden yanayız. Malzemeleri hazırlamak ve bir an önce dizinin karşısına oturmak için linke tıklayın. 

Asya Usulü Et Sote - Rick and Morty

Klasik et tariflerine parmakları ısırtacak bir Asya tadı katan Asya Usulü Et Sote tarifi, ilk denemenizde alışkanlıklarınızı yerle bir edecek ve ona yine sizi alışkanlıklarınızdan uzaklaştıracak bir dizi eşlik edecek, Rick and Morty.

Bandırmalık Patates - Peaky Blinders

Bu ikili gözümüze biraz fazla güçlü gözüktü. Bandırmaklık Patates’in soslarla olan güçlü bağına bir de Peaky Blinders cesareti ekliyoruz. Cesaretiniz mutfakta göstermek için tarife tıklayın.

Taco - The Chef Show

The Chef Show programı iştahınızı daha da arttıracak, taconuzu alıp karşısına geçtiğinizde birkaç taco daha yapmak isteyeceksiniz. Hatta belki bu listedeki tariflerin hepsini deneyeceksiniz. Mutfak keyfinizi katlayacak tarif için tıklayın.

Fırında İnce Dilim Patates - How I Met Your Mother

Eşsiz tarif ve eşsiz bir dizi. Daha iyi bir ikili düşünemezdik. Patatesleri hazırlayın fırına verin, o sırada How I Met Your Mother’ı açıp ilk bölümünü izleyin. Sonrasında fırını bir kontrol edin ve kaldığınız yerden devam edin.

Tavuklu Sezar Salata - The Big Bang Theory

Tarihin en lezzetli salatalarından, salatalar arasındaki şampiyonluğunu çoktan garantilemiş; Tavuk Sezar Salata huzurlarınızda. Yanında da The Big Bang Theory. Hazırsanız tarif hemen aşağıda.

Kahvaltı Pizzası - Seinfield

Sabah kahvaltınıza ya da çay saatinize biraz nostalji katmak istemez misiniz? Cevabınız evetse bu ikili tam size göre. Sıcacık Kahvaltı Pizzası ve en sevilen dizilerden Seinfeld…