Fırında Fıstıklı Beyti

Arda Türkmen ile yepyeni bir beyti yolculuğuna hazır mısınız? Lokantalarda severek yediğiniz bu enfes yemeği bu tarif ile artık evde de kolayca hazırlayabileceksiniz. Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşnili ile de çeşitli sebzelerin kurutulmuş parçacıklarıyla tuz lezzetini bir arada sunacak ve bambaşka bir aroma katacaksınız. Tarif için tıklayabilirsiniz, şimdiden kolay gelsin.

Patlıcan Yatağında Fellah Köftesi

Arap köftesi olarak da bilinen Fellah Köftesi özellikle Güney Doğu coğrafyasının sofralarından eksik olmaz. Hem vejetaryen hatta vegan beslenenler için bile oldukça besleyici ve doyurucu bir öğün yerine geçen Fellah köftesi, Arda Türkmen’in tarifiyle favoriniz olacak. Lezzet bombası Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşnili Patlıcan Yatağında Fellah Köftesi huzurlarınızda, tıklayın.

Yuvalama Çorbası

Gaziantep’in en meşhur yemeklerinden Yuvalama Çorbası… Çorba kategorisinde yer alsa da Gaziantep’te çorbadan ziyade ana yemek olarak geçiyor. Tadı diğer çorbalara benzemeyen bol etli ve doyurucu Yuvalama Çorbası’nı bir de Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşni ile lezzetlendiren Arda Türkmen tarifi ile denemek için tıklayın.

Kağıtta Sebzeli Köfte

Fırın yemeklerini sadece lezzetinden değil, pratik oluşundan dolayı da tercih ediyoruz. Hem pratik hem lezzetli oluşunaysa bayılıyoruz. Mini sebzeler, mini köfteler ve Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşni ile renklenmiş aromalar... Arda Türkmen’in lezzetini içine sakladığı Kağıtta Sebzeli Köfte tarifi sizi bekliyor, tıklayın!

Domates Soslu Top Köfte

Top köftelerin varyasyonları oldukça fazla. Meksika Usulü Acılı Top Köfte, Topalak ve Ekşili Köfte ve dahası… Yeni bir alternatifse Arda Türkmen’den Domates Soslu Top Köfte... Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşni ile lezzet rotasını tırmandıran Domates Soslu Top Köfte’yi mutlaka deneyin. Tarife buradan ulaşabilirsiniz.

Pideli Köfte

Köfte çeşitleri saymakla bitmez. En klasiklerden başlasak da en afilisini denesek de Pideli Köfte’nin yerini her zaman bir başka. Mutfağınızı enfes kokular ile dolduracak, Knorr Şef Köftesi için Baharat Çeşni ile lezzetlenen Pideli Köfte nasıl yapılır öğrenmek Arda Türkmen’e kulak verin!