Evlerimize “Arda’nın Mutfağı” programıyla konuk olan Şef Arda Türkmen güleryüzü, bitmeyen enerjisi, samimi ve sempatik tavırlarıyla hepimizin çok sevdiği bir isim. Samimi ve sempatik enerjisini yemekleriyle harmanlayan Arda Türkmen, kolay, pratik ve lezzetli reçeteleriyle birçok evin mutfağına konuk oluyor. Arda Türkmen’in Yemekte Keyif Var için hazırladığı yemek yapmaktan keyif alanları lezzetli bir mutluluğa davet eden nefis “Kahvaltı” tarifleri için sayfamıza göz atın.

Fırında Yumurtalı Ekmek ve Söğüş

Yumurtalı ekmek, pek çoğumuzu çocukluğuna götüren pazar kahvaltılarının nostaljik gözdesi… Bayat ekmekleri hayata döndürebileceğiniz bu lezzet, mis kokulu domates, çıtır çıtır salatalık, tazecik reyhan ve nane ile hazırladığımız söğüş ile yan yana gelince tadından yenmeyecek. Pratik ve lezzetli oluşuyla kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan yumurtalı ekmek, Arda Türkmen’in elinde Knorr Kahvaltı için Baharat Çeşni ile buluşuyor ve fırında mis kokular yayarak pişiyor. Daha ne olsun! Hazırsanız sizi önce malzeme listesine daha sonra tarifimize doğru alabiliriz, tıklayın!

Fırında Tatlı Patates

Lezzetiyle mutfaklarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir tarifle geldik: Fırında Tatlı Patates. Normal patatese oranla yüksek beta karoten ve lif içeren tatlı patates, tat olarak bildiğimiz patatesten biraz farklı ama içerisine yemeklere nefis bir lezzet kattığı aşikâr. Arda Türkmen’in Knorr Kahvaltı için Baharat Çeşni ile lezzetini katladığı Fırında Tatlı Patates, alışılmışın dışında olsa da bir denediğinizde kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz bir tarif olacak. Tarif için tıklayın!

Pizza Çubukları

Arda Türkmen bu kez bildiğiniz pizzalardan çok farklı bir tarifle karşınızda: Pizza Çubukları. Lezzeti ve burgu görünüşüyle çay saatlerinde, akşam yemeklerinde hatta kahvaltı sofrasında bile afiyetle yiyebilirsiniz. Knorr Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile lezzeti bir üst çıtaya taşınan Pizza Çubukları, bir kez denediğinizde kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz bir tarif olacak. Hazırsanız önce malzemelere sonra yapılışına doğru geçmek için tıklayın.

Patates Salatası

Bir öğün olarak yenebilecek besin zenginliğinde ve doyuruculuğunda en pratik ve lezzetli haliyle: Patates Salatası. Büyük küçük herkesin çok severek yediği Patates Salatası, doğal sebze ve baharatlardan özel olarak harmanlanan Knorr Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile buluşunca ortaya nefis bir lezzet çıkıyor. Yemeklerin yanında lezzeti arttıran, tek başına ana yemek olabilecek, çeşnilendirilmiş Patates Salatası’nı bir de Arda Türkmen’in tarifi ile deneyin. Tarif için tıklayın!

Yumurta Dolması

İddia ediyoruz haşlanmış yumurtayı hiç bu kadar havalı görmemiştiniz. Özellikle kahvaltı, brunch ve davet sofralarında rahatlıkla yapabileceğiniz farklı bir tarif: Yumurta Dolması. Yumurta sarılarını çatal yardımıyla ezin, krema, hardal ve Knorr Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile karıştırın ve sıkma torbasıyla tekrar yumurta beyazlarını doldurun. Çok basit değil mi? Kahvaltı için farklı bir tarif arayanlar için özel bir lezzet olacak, tıklayın!

Dolgulu Kaşarlı Simit

Günün her saati yiyebileceğiniz çıtır çıtır bir tarif: Dolgulu Kaşarlı Simit. İster kahvaltı sofrasında ister çayın yanında hazırlayabileceğiniz evi iştah kabartan kokusuyla saracak Dolgulu Kaşarlı Simit. Çok az malzemeyle hazırlayabileceğiniz simit tarifinin lezzetini Knorr Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile başka bir boyuta taşıdık. Arda Türkmen’den pazar sabahı kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak tarifin detayları için buyurun.

Kahvaltı Pizzası

Pizza sevenleri sevindirecek çok pratik ve leziz bir tarif: Kahvaltı Pizzası. Arda Türkmen, Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile hazırladığı pizzaları kahvaltı sofranıza taşıyor. Klasik kahvaltı tariflerinden sıkılanlar için kurtarıcı olacak Kahvaltı Pizzası tarifi ile karşınızdayız. Tarif için tıklayın!

Muffin Omlet

Yumuşacık, pofuduk omlet sevenleri böyle alalım. Kahvaltının yıldızı, yumurtanın en güzel hali omletin başka bir şekle büründüğü Muffin Omlet, güne renkli bir kahvaltıyla başlamak isteyenler için özgün bir tarif. Arda Türkmen’in Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile lezzetini katladığı Muffin Omlet’e hafta sonu kahvaltılarınızda mutlaka deneyin! Tarife buradan ulaşabilirsiniz.

Yumurtalı Domates Dolması

Arda Türkmen’den kahvaltı sofrasında misafirlerinize sunabileceğiniz yepyeni bir tarif: Yumurtalı Domates Dolması. Her sabah yaptığınız sahanda yumurta veya omlet tariflerini unutun. Yumurtalı Domates Dolması, domates, yumurta ve peynirin Kahvaltı İçin Baharatlı Çeşni ile harmanlandığı sizi mest edecek bir tarif. Kahvaltı sofralarında değişiklik arayanlar için pratik ve lezzetli Yumurtalı Domates Dolması tarifinin püf noktaları için tarifimize mutlaka göz atın.