Yılbaşı aperitifleri ve tombalaya bir de film eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çam ağaçları süslendi, hediyeler paketlendi. Kısacası yılbaşı temalı figürler her yerde. Biz de yeni yılı evde geçirmek isteyenler için harika bir film serisi hazırladık.

İşte yeni yıla sayılı günler kala izleyebileceğiniz filmler:

The Family Stone
Sadece özel günlerde toplanan kalabalık bir Amerikan ailesi, ailenin en büyük çocuğunun yeni kız arkadaşını yılbaşı yemeğine getirmesiyle sarsılıyor. Bu kutlama beklenildiği gibi gitmeyince de tüm aile sırları ortaya çıkıyor. Meraklandıysanız sizi The Family Stone’a alalım.

Love The Coopers
Olivia Wilde, Marisa Tomei, Ed Helms, Alan Arkin gibi ünlü oyuncuların yer aldığı film, dört kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesi beklenmedik olayların yaşanmasını konu alıyor. Biraz patlamış mısır, biraz da çikolatayla Love The Coopers iyi bir yılbaşı filmi olmaya aday.

The Night Before
Uzun yıllardır birbirini tanıyan üç yakın arkadaş, 14 yıldır her yılbaşı gecesini birlikte geçiriyor. Ancak artık yaşlarının büyüdüğünü ve farklı sorumlulukları olduğunu fark eden dostlar, son bir defa felekten bir gece çalmak istiyorlar. Geçirecekleri son yılbaşı gecelerinde katıldıkları çılgın bir partide yaşadıklarını anlatan bu film için arkadaşlarınızı toplayın ve The Night Before’un keyfini çıkarın.

Aile Arasında
21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan bir adam ve bir kadının komik bir tesadüfle tanışmasını anlatan Aile Arasında filmi, bu tesadüfün beraberinde getirdiği komik olayları ele alıyor. Aile Arasında’ ya yılbaşı gecesi ailenizle izlemek için eğlenceli bir film seçeneği dememiz mümkün.

Home Alone 2: Lost In New York
Macaulay Culkin’in başrolde olduğu 90’ların efsanevi film serisi Home Alone, ailesi Noel tatiline giderken evde tek başına kalan bir çocuğun başına gelen maceraları konu alıyor. Yıllardır en sevilen yılbaşı filmlerinden sayılan Home Alone’un ikinci filmi, seneyi kahkahalarla karşılamak için de birebir.