Çam ağaçları süslendi, hediyeler paketlendi. Kısacası yılbaşı ruhu bütün herkesi etkisi altına aldı! Çam ağacınıza evde hazırlayabileceğiniz yenilebilir süsler yapmaya ne dersiniz peki? Merak ettiyseniz sizi, yiyeceklerle hazırlanabilen yılbaşı süsleri yazımıza davet edelim!

Yeni yıl kutlamasını evde ailesiyle ya da arkadaşlarıyla film keyfi yaparak kutlamak isteyenler için harika bir film serisi hazırladık. Yılbaşı filmlerine eşlik etmesi için farklı ve sağlıklı kış smoothie'lerimizi de buraya bırakalım!

Madem yılbaşını evde kutlayacaksınız, o zaman evde hazırlayabileceğiniz yılbaşı menüsüne de göz atmanızı öneririz!

İşte yeni yıla sayılı günler kala izleyebileceğiniz filmler:

The Family Stone

Sadece özel günlerde toplanan kalabalık bir Amerikan ailesi, ailenin en büyük çocuğunun yeni kız arkadaşını yılbaşı yemeğine getirmesiyle sarsılıyor. Bu kutlama beklenildiği gibi gitmeyince de tüm aile sırları ortaya çıkıyor. Meraklandıysanız sizi The Family Stone’a alalım.

Love The Coopers

Olivia Wilde, Marisa Tomei, Ed Helms, Alan Arkin gibi ünlü oyuncuların yer aldığı film, dört kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesi beklenmedik olayların yaşanmasını konu alıyor. Biraz patlamış mısır, biraz da çikolatayla Love The Coopers iyi bir yılbaşı filmi olmaya aday.

The Night Before

Uzun yıllardır birbirini tanıyan üç yakın arkadaş, 14 yıldır her yılbaşı gecesini birlikte geçiriyor. Ancak artık yaşlarının büyüdüğünü ve farklı sorumlulukları olduğunu fark eden dostlar, son bir defa felekten bir gece çalmak istiyorlar. Geçirecekleri son yılbaşı gecelerinde katıldıkları çılgın bir partide yaşadıklarını anlatan bu film için arkadaşlarınızı toplayın ve The Night Before’un keyfini çıkarın.

 

Home Alone 2: Lost In New York

Macaulay Culkin’in başrolde olduğu 90’ların efsanevi film serisi Home Alone, ailesi Noel tatiline giderken evde tek başına kalan bir çocuğun başına gelen maceraları konu alıyor. Yıllardır en sevilen yılbaşı filmlerinden sayılan Home Alone’un ikinci filmi, seneyi kahkahalarla karşılamak için de birebir.

Elf

Yeni yıla kahkahalarla girmek istiyorsanız, Elf sizin için ideal bir tercih olacaktır! Gerçek ailesini bulmak için Kuzey Kutbu'ndan New York'a gelen bir Elf'in maceralarını izlediğimiz bu film sımsıcak bir aile komedisi.

The Nightmare Before Christmas

Jack Skellington'un yönettiği Halloweentown'da geçen olaylar anlatılıyor. Jack'in yolu, bir gün Christmastown’a düşer ve buradaki Noel ruhu onu çok etkiler. Christmastown'da gördüklerine özenerek kendi şehrini de oraya benzetmek için Noel Baba'yı kaçırır!