Hellmann’s Club evlerimizden çıkamadığımız bu günler bittiğinde özlediğimiz restoranlar var olmaya devam edebilsin, bizler de en sevdiğimiz yemeklerin keyfini çıkarabilelim diye #YarininLezzeti girişimimizi @reztorancom iş birliğiyle hayata geçirdi. 

#YarınınLezzeti girişimiyle Reztoran.com üzerinden herhangi bir üyelik bedeli ödemeden herkes en sevdiği restoranlardan hediye kartı alarak onlara destek olabiliyor. Girişim kapsamında seçilen restoranda ileri bir tarihte kullanılmak üzere 50 TL tutarında hediye kartı satın alınabiliyor. Satın alınan hediye kartları restoranlar yeniden hizmet vermeye başladığında veya paket serviste kullanılabilirken restoranlar da misafirlerine her hediye kartıyla birlikte 20 TL indirim fırsatı sunuyor ve hediye kartı toplamda 70 TL olarak kullanılıyor.

Siz de bu girişime katılarak bugün 50 TL'lik hediye kartı alıp favori restoranınız tekrar açıldığı zaman 70 TL olarak kullanabilirsiniz. 

#YarınınLezzeti'ne Katılmanız İçin Yapmanız Gerekenler Çok Kolay!

Bugün satın alacağınız bir hediye kartı ile favori restoranınızın geleceğine destek verebilirsiniz. 

1- Restoran.com'a giriş yapın ve Hediye Kartı bağlantısına tıklayın. 

2- Destek vermek istediğiniz restoranı seçin. 

3- Restoranın hediye kartı sayfasından 50 TL'lik hediye kartı satın alın. 

4- Restoranların açılmasının ardından dilediğiniz bir tarihte hediye kartı numaranız ile birlikte en sevdiğiniz lezzetlerin keyfini çıkarın. 

Unutmadan, her 50 TL'lik hediye kartı ile 70 TL değerinde bir yemek yiyebilirsin.