Spirulina Dokunuşu
Son birkaç senedir en sevilen süper yemekler arasında yerini alan spirulina; mavi yeşil alg olarak da tanınıyor. Yemeklerdeki göreviyse gıda takviyesinde bulunmak. Bu yeşil toz son zamanlarda Instagram’ın en popülerleri arasına girerek, sosyal medya trendi olmaya hak kazanıyor.

Sanatlı Latte
Kuzey Kore’den çıkma bu trend, latte'lerinize sanat getiriyor. Van Gogh ve Frida Kahlo’nun eserlerine kadar her şeyi taşıyabilen sanatlı latte her geçen gün ülkemizde de yayılmaya devam ediyor. İçmeye kıyamayacağınız bu sütlü içeceğe sadece bakmak bile hoşunuza gidecektir.

Gökkuşağı Smoothie Bowl
Uzun bir süredir Instagram’da sıklıkla karşılaştığımız smoothie bowl’lar, artık rengarenk bir formda karşımıza çıkıyor. Farklı süper gıdalardan farklı renkleri içeren bu yemek, sizleri sosyal medya için fotoğraf çekmeye zorlayan cinsten.

Fideuà
İspanyanın tanınan yemeği klasik paella'yı pirinç yerine noodle ile sunan fideuà, tarifinde içerdiği karides ve midyelerle birlikte renkli bir görüntüye neden oluyor. Bildiğiniz paella’ları unutun, telefonları çıkarın çünkü sosyal medyada devir fideuà devri.