Massimo Bottura      
Massimo Bottura, geleneksel lezzetlerle modern sanatı bir araya getirmeyi misyon ediniyor. 44 ödülü bulunan ve üçMichelin yıldızlı Osteria Francescanada çalışan şefin imza yemeğiyse Ragu ve Cetarese Soslu Spaghetti.

Gordon Ramsay
İskoçya doğumlu Gordon Ramsaynin sahip olduğu restoranlar toplamda 14 adet Michelin yıldızına sahip. Dünya genelinde 33 adet restorana sahip olan Ramsaynın imza yemeğiyse Beef Wellington.

Ferran Adria
İspanyol Ferran Adria, moleküler gastronomi konusunda adından söz ettiriyor. ‘’Yalnızca yemeklerimi yemek için değil farklı bir deneyim yaşamak için denemeliler.’’ diyen Adria’nın imza yemeğiyse Fıstık Parçalı Kuzu Kaburgası.

Daniel Humm
Üç Michelin yıldızlı ve dünyaca ünlü İşviçreli şef Daniel Humm’un 10 ödülü bulunuyor. Renkli yemekleriyle damaklardan önce gözlere hitap eden Damiel Humm’un imza yemeğiyse Lavantalı ve Ballı Ördek.

Michael Guerard
Tatlılar konusunda uzman olan Michael Guerard, sahibi olduğu restorana Michelin yıldızı kazandırıyor. Aynı zamanda 4 adet ödülü bulunan ve tatlı dünyasına başka bir bakış açısı getiren Guerard’ın imza yemeğiyse Havyarlı Çırpılmış Yumurta.

Jamie Oliver
Jamie Oliver, kitapları ve TV programlarıyla güçlü bir hayran kitlesi oluşturuyor. Britanya İmparatorluk Nişanıyla ödüllendirilen Jamie Oliver’ın imza yemeğiyse Muz Yaprağında Balık Buğulama.

Juan Mari Arzak
Juan Mari Arzak mutfağını, avangart, sıradışı ve araştırma mutfağı olarak tanımlıyor.Üç Michelin yıldızı sahibi olan Arzak’ın imza yemeğiyse Çıtır Sarımsaklı Berlam Balığı.