Ariyan Arslani yani halk tarafından Action Bronson adıyla tanınan bir rapçi. Ancak kendisi sadece raple ilgilenmiyor. O, müzik kariyerinin yanı sıra aşçı kimliğiyle ve 'mükemmel yemeği' arayışıyla da tanınan bir 'gurme' diyebiliriz. Vice platformunda birçok videosu bulanan Action Bronson, klasik yemek anlayışını değiştirerek farklı malzemeleri ve tarifleri tabiri caizse 'çılgın' bir şekilde ele almakta. Kendisi yemeklerinin yanı sıra, nevi şahsına münhasır tavırlarıyla yaptığı mekan ziyaretleriyle de anılıyor.

Amerika’dan Güney Afrika’ya dünyanın dört bir yanını gezen Bronson, gittiği her şehrin yemeklerini denediği ve tanıttığı 'Fuck That Delicious' isimli bir programın da sunucusu. Ziyaret ettiği mekanlarda denediği yemeklere yorum yapıp karşılaştıran rapçi/aşçı/sunucu, eğlenceli ve asi tavırlarıyla izleyici tarafından büyük ilgi görüyor. Tabii onu antipatik bulanlar da pek ala mevcut.

'Fuck That Delicious' dışında kendisinin yemek yaptığı Youtube videoları da bulunan Bronson, sevdiği tarifleri izleyicisiyle buluşturuyor. Bol malzemeli, büyük porsiyonlu, bol soslu ve lezzetli tarifleri yapan Bronson'ı izlerken bile mideniz kazınmaya başlıyor. Mutfaktaki asi tavırlarıyla yemek yapmanın normalden biraz daha farklı olduğunu gözler önüne seren Action Branson'ın en dikkat çekici özelliğiyse, malzemeleri bol ve dağınık kullanışı ve lezzetli bir tabak çıkarırken her zaman göze hitap etmenin gerekli olmadığını savunması demek mümkün.