Birbirinden lezzetli tariflerle bugünün menüsüne göz atmak için aşağıya devam etmeniz yeterli. Açılışı Tavuk Suyu Çorba tarifiyle yapıyor, Kuru Patlıcan Dolmasına göz kırpıyor, Ev Yoğurdu mayalıyor ve Cheesecake hazırlıyoruz. Her zamanki gibi son olarak da sahur için önerdiğimiz tarife bekliyoruz. Buyursunlar…

Terbiyeli Tavuk Çorbası

Tavuk Suyuna Çorba, hem besleyici hem doyurucu hem de şifa olmak için sofranıza geliyor. Çabucak hazırlayacağınız terbiyesiyle lezzetine lezzet katacaksınız.

Fırında Kuru Patlıcan Dolması

Onun yeri bambaşka, yöresel lezzetler sevenler, memleketini özleyenler bu tarif tam sizlik. İftar sofrası için verdiğiniz emeği tadıylada fazlasıyla karşılayacak; Fırında Kuru Patlıcan Dolması tarifi için görselin üzerine tıklamanız yeterli.

Ev Yoğurdu

Ev yapımı yoğurdun tadını hiç bir şeye değişmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Kendi yoğurdunuzu yapmak için tarifimizi deneyin. Tabii ki görselin üzerine tıklayarak.

Çikolata Soslu Cheesecake

İçinizi ferahlatacak cheesecake tarifini bir de çikolata sosla deneyin. Yanına da çay, iftar ancak bu kadar güzel bitirilebilirdi.

Sahur

Pişi

Bu sahurda kendinizi şımartmak için en iyi alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Pişi herkesin favorisi olacak ve tadına doyamacaksınız. Hamura bir an önce başlamak için görselin üzerine tıklayın.