İftar sofralarınızda içinizi ısıtacak domates çorbasıyla başlangıç, irmik helvasıyla kapanışı yapacağınız, hazırlaması pratik bir menü sizleri bekliyor.

Fırında Domates Çorbası

İçinizi ısıtacak, lezzetini çok seveceğiniz fırında domates çorbası. İftar sofralarınıza çok yakışacak yanında bol kaşar peyniriyle servis edebileceğiniz bir çorba tarifi sizleri bekliyor.

Kağıtta Orman Kebabı

Türk mutfağının en sevilen yemeklerinden kağıtta orman kebabı iftar sofralarınıza ana yemek olarak geliyor. Yapımı oldukça pratik olan et ve sebzenin birleştiği orman kebabını çok seveceksiniz.

Sebzeli Bulgur Pilavı

Et ve tavuk yemeklerinin yanına çok yakışan, besleyici ve uzun süre tok tutacak bulgur pilavı bu sefer sebzelerle birleşti. Kısa sürede hazırlayabileceğiniz bu tarifi ana yemeklerinizin yanından uzun süre eksik etmeyeceksiniz.

İrmik Helvası

Çam fıstığı aromasının tereyağıyla birleştiği, evinizi mis gibi saracak kokusuyla irmik   helvası iftar sonrası ağzınızı tatlandırmaya geliyor. Yanında dondurmayla servis ederseniz yemeye doyamayacağınız bir tatlı olacak.

SAHUR

Muffin Omlet

Besleyici yumurtanın ıspanakla birleştiği muffin omlet tarifi sahurda kurtarıcınız olacak. Klasik kahvaltıya farklı alternatif arayanlar bu tarifi çok sevecek.