Çilek mevsimini sabırsızlıkla bekleyenlerden misiniz?İçinde barındırdığı doğal şekerle yaz mevsiminin vazgeçilmez meyvesi olan çilek, sadece tatlılarınızın değil, aynı zamanda pancake üzerine eklenerek kahvaltılarınızın, smoothie ve milkshake gibi içeceklerinizin ve hatta rokayla uyumundan ötürü salatalarınızın bile lezzetini ikiye katlamaya hazır. Sıcak Ramazan akşamlarında içinizi dondurmayla serinletmek isterseniz de uzayan kıvamı ve çilek sosuyla Algida Maraş Usulü Yöresinden deneyebilirsiniz.

Orman Meyveli Pancake
Hafta sonu kahvaltılarına hem pratik hem renkli bir alternatif isterseniz Orman Meyveli Pancake tam size göre.

Çilekli MilföyFransız mutfağının en güzel tatlarından biri Çilekli Milföy, çilek severleri mutlu edecek diğer önerimiz. Bu enfes tatlı tarifi için linke tıklayın.

Sütlü Fincan Tatlısı
Sütlü tatlıların çilekle olan uyumu inkar edilemez. Lezzeti kadar görselliği de şahane olan örneklerden biri, Sütlü Fincan Tatlısı için linke buyurunuz.

Çilekli KupÇeşitliliğiyle midenizi şenlendirdiğiniz aynı zamanda iftar sofralarınızın en hafif tatlısı olmaya aday Çilekli Kup tarifi için linke tıklayın.

Çilekli SmoothieÇileği içecek olarak tüketmek isteyenler için Çilekli Smoothie tarifi tam size göre. Bu fit tarif için görsele tıklayın.