Ramazan sofralarınıza çok yakışacak, misafirlere şık bir sunumla servis edebileceğiniz, oldukça lezzetli ve doyurucu bir menüyle karşınızdayız.

Terbiyeli Tavuk Çorbası

Vücut direncini arttıracak, besleyici ve lezzetli bir başlangıç: Terbiyeli Tavuk Çorbası. Ana yemeğe geçmeden önce midenizi bastıracak, içinizi ısıtacak.

Dört Çeşit Sebze Kızartma

İftar sofralarına renk getirecek yanında yoğurtla tadından yenmeyecek dört çeşit sebze kızartma tarifine yer verdik. Hazırlaması oldukça pratik olan bu lezzeti her yemeğin yanına yapabilirsiniz.

Köri Soslu Kremalı Tavuklu Makarna Tarifi : Hint Mutfağından Gelen Şifalı Lezzet

Köri soslu tavuk ve makarna yapmak isteyenlerle, tavuklu körili makarna yapmak isteyenler de köri soslu kremalı tavuklu makarna tarifi peşinden gidebilirler. Çok mu karışık oldu? Değil aslında, Köri – Sos – Krema – Tavuk – Makarna bir arada, hepsi bu!

Dondurmalı Çıtır Baklava Dilimleri

Ortası kuruyemiş dolu koca bir dilim Algida Maraş Usulü Bol Kaymak dondurmanın üzerinde çıtır çıtır bir yufka ile hem tanıdık hem de sıra dışı bir kombinasyon... Dondurmalı Çıtır Baklava Dilimleri! 

SAHUR

Yulaflı Yoğurt

Klasik kahvaltılardan sıkılanlara ve sahurda hafif beslenmek isteyenlere iyi gelecek bir tarif. Yulaflı yoğurt yanında taze meyvelerle servis edildiğinde sizi uzun süre tok tutacak.

Ertesi gün için iftar menüsünde ne olsun diye düşünüyorsanız sizi hemen 10. gün iftar menüsüne alalım!