Farklı lezzetlerin bir arada olduğu, doyurucu ve iftar için enfes bir sofra kurmak isteyenlerin menüsü olacak.

Kıymalı Tarhana Çorbası

Sofranıza geleneksel, ekşimsi tadıyla şifa niyetine içebileceğiniz tarhana çorbası konuk olmaya geliyor.

Fırında Hindi But

Hindi parçalarını özellikle yağlı olması sebebiyle hindi butu fırında pişirirseniz, hem daha az riskli, hem de daha hızlı pişecek bir ana yemek hazırlamış olursunuz.

Sebzeli Alfredo Makarna

Lezzetin zirvesine oynayan ve makarna severlerin favorilerinden olan Fettuccine Alfredo, kremamsı dokusu ve aromasıyla nefis bir tat. Sebze ile zenginleştirdiğimiz Fettucine Alfredo’yu dakikalar içinde kolay ve pratik bir şekilde hazırlamanız için de hazır çorba ile soslandırdık. Evet, doğru duydunuz! Knorr Kremalı Tavuk Çorbası, verdiği kremsi doku ve lezzetin yanı sıra mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha da kısaltacak nefis bir çözüm oldu. Knorr Kremalı Tavuk Çorbası ile hazırladığımız kolay Sebzeli Alfredo Makarna yapımı için sizi böyle alalım.

Tahin Pekmezli Osmanlı Kup

Kış aylarının tahin pekmezi ile yaz akşamlarının vazgeçilmezi kağıt helvalı dondurmayı buluşturan muzur bir kup: Tahin Pekmezli Osmanlı Kup. Her porsiyon için 3-4 top Algida Maraş Usulü Çifte Dövülmüş dondurma ile servis edebilirsiniz.

SAHUR

Labne Peynirli Hamburger

Yumuşacık labne peyniri hamburgere ancak bu kadar yakışabilirdi! Her ısırığında mutluluğu tattıran labne peynirli hamburger tarifi için hemen kolları sıvayın!

Ertesi gün için iftar menüsünde ne olsun diye düşünüyorsanız sizi hemen 9. gün iftar menüsüne alalım!