Yöresel lezzet sevenler için doyurucu bir iftar menüsü.

Yüksük Çorbası

İftar sofranıza geleneksel bir menü hazırlamak isteyenler Adana yöresinin mantı çorbası olarak da bilinen meşhur yüksük çorbası tarifini mutlaka deneyin.

Ali Nazik

Geleneksel yemekleri sevenlerin mutlaka denemesi gereken tariflerden Ali Nazik. Patlıcan ve etin enfes lezzet uyumuyla sofralarınıza konuk olmaya geliyor.

Bezelyeli Pilav

Lezzetini pirinç tanelerinden alan, pratik ve kolay bir şekilde hazırlanan bezelyeli pilav tarifi, tam anlamıyla vejetaryen damak tadına hitap ediyor! Mevsiminde taze ayıklanmış bezelyeler, pirinç ve tavuk suyunun lezzetiyle buluşunca ortaya oldukça basit ve lezzetli bir yemek çıkıyor. 

Kaşık Salatası

Sofraların tamamlayıcısı salata tariflerinden kaşık salatasıyla huzurlarınızdayız. Özellikle mevsiminde yapılması gereken bu salata tarifini bol cevizle süsleyip lezzetine lezzet katabilirsiniz.

İrmikli Şekerpare

Şerbetli tatlı tariflerinin en sevilenleri arasında olan İrmikli Şekerpare tarifi huzurlarınızda. Her porsiyon için 1 top Algida Maraş Usulü Bol Kaymak dondurma ile bu lezzeti ikiye katlayabilirsiniz!

SAHUR

Saçaklı Mantı Tarifi : Tadına Doyulmaz Geleneksel Lezzet

Mantı kategorisi içinde Balıkesir saçaklı mantı tarifi kadar kolay hazırlananı az bulunur; hamurlar ince şeritler halinde kesilip fırınlanır, tavuk ve tavuk suyu ile yeniden pişirilir. Bu mantıyı yeme fikri hoşunuza gittiyse, ayrıntılar için tarifimize buyurun.

Ertesi gün için iftar menüsünde ne olsun diye düşünüyorsanız sizi hemen 4. gün iftar menüsüne alalım!