Yine bereketli bir gündeyiz. Menü: Talaş Böreği, tadına doyulmaz Sucuklu Kuru Fasulye ve Pilav birliteliğiyle devam ediyor. Köstebek Pasta tarifiyle de şenleniyor.

Yarma Buğdaylı Ezogelin Çorbası

Bu tarifimizde renklendirici ve monosodyum glutamat içermeyen Knorr Ezogelin Çorbası’nı, tok tutma özelliğiyle bildiğimiz yarma buğday ile daha da doyurucu bir hale getirdik. Mutfağımızda özel bir yere sahip olan Ezogelin çorbasını, Knorr sayesinde dakikalar içinde hazırlayabilir ve sofranızı zenginleştirebilirsiniz.

Sucuklu Kuru Fasülye

Mis gibi sucuk; soğan ve biberle harmanlanıp kuru fasulyeye karışıyor. Sucuklu Kuru Fasulye tarifi ile karşı konulmaz lezzet ister tencerede ister güveçte! İftar için hazırsanız görselin üzerine tıklayın.

Tereyağlı Şehriyeli Pilav

Türk mutfağının klasik lezzeti tereyağlı şehriyeli pilav tarifi mis kokusuyla burada. Bu lezzeti siz de tam kıvamında, en lezzetli şekilde pişirmek için kalem kağıdı hazırlayın. Ya da doğrudan mutfağa geçin.

Algida Maraş Usulü Çifte Dövülmüş Sade & Çikolatalı Dondurma

Akşam yemeği sofralarının vazgeçilmez kısmı tatlıysa hakkını vermeden olmaz. Maraş Usulü Çifte Dövülmüş dondurmanın tadına hem sade hem de çikolatalı olarak varabilmenin mutluluğu anlatılmaz, yaşanır cinsten!

Maraş Usulü Çifte Dövülmüş Sade ve Çikolatalı Dondurma

Sahur

Yumurtalı Avokado Salatası

Hızlıca hazırlanan, besleyici bir salata mı yapmak istiyorsunuz? O halde protein deposu yumurtalı avokado salatası tarifi tam sizin sahur hazırlıklarınıza göre.

Ertesi gün için iftar menüsünde ne olsun diye düşünüyorsanız sizi hemen 29. gün iftar menüsüne alalım!