Midye Börek

Çat kapı gelen misafirleriniz için hazırlayabileceğiniz nefis Midye Börek şık sunumuyla gönülleri fethedecek.

Peynirli Sodalı Börek

Çıtır çıtır bir börek olacağını şimdiden garanti ediyoruz. Peynirli Sodalı Böreği dilerseniz peynirli dilerseniz de kıymalı olarak hazırlayabilirsiniz.

Patlıcanlı Börek

Patlıcanlar kızardıktan sonra diğer malzemeler eklenerek hazırlanan Patlıcanlı Börek tarifini bir kez denedikten sonra kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz.

Kolay Tava Böreği

Sabah kahvaltıları için şipşak hazırlayabileceğiniz Kolay Tava Böreği sizi hiç uğraştırmadan enfes bir lezzete ulaştıracak. Unutmadan dil peyniri ve pastırma bu böreğe çok yakışacak.

Kıymalı Muska Böreği

Çıtır çıtır ağızda dağılan Kıymalı Muska Böreğini kim sevmez ki? Türk mutfağının baş tacı muska böreğinin yapımı düşündüğünüzden daha da kolay.

Paçanga Böreği

Kallavi sofraların ve en özel gün yemeklerinin vazgeçilmezi kabul edilen Paçanga Böreği karşınızda. Bol malzemeyle hazırlanan Paçanga Böreğini akşam yemeklerinde dahi yiyebileceksiniz. Malzemeler hazırsa sizi hemen yapılışına doğru alalım.

Sigara Böreği

O bir klasik…. İster kıymalı ister peynirli hazırlayabileceğiniz çıtır çıtır kıvamıyla sofralarınıza konuk olmaya geliyor. Nostaljik lezzet olan Sigara Böreği için yufkalar hazırsa tarif sizi bekliyor.