Kayseri Yağlaması

Kat kat için yufka arasında nefis mi nefis Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşnili kıymalı bir harç hayal edin. Kayseri'nin geleneksel yemekleri arasında yer alan Kayseri Yağlaması, nam-ı diğer Şebit yemek için Kayseri’ye gitmenize gerek yok! Arda Türkmen’den evinizde kolaylıkla yapıp yiyebileceğiniz Kayseri Yağlaması tarifini buraya bırakıyoruz.

Lazanya

Lazanya; yumuşacık bir hamur, kıymalı harç, beşamel sos ve mozzarella peyniri... Bu lezzetli kombinasyonun mimarı olan İtalyan mutfağına teşekkürü borç bilerek, işin içine Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşni dahil ediyoruz. İşte, Arda Türkmen’den klasik makarnaya alternatif, farklı lezzetiyle öne çıkacak ve çok seveceğiniz en pratik lazanya tarifi için tıklayın.

Fırında Karnıyarık

Karnıyarık Türk sofralarının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor. Patlıcanın her haline bayılıyor olsak da onun yeri her zaman başka... Fırında hazırlamaksa oldukça pratik. Bu sebeple lafı fazla uzatmadan sizi Arda Türkmen’in Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşni ile lezzetlendirdiği tarife doğru alıyoruz.

Avcı Böreği

Puf böreği ve paçanga böreği gibi kızartılan ama ekstra panelenen çıtır çıtır bir börekten bahsediyoruz: Avcı Böreği. Bu böreğin çıtırtısını duymak için yufkaları elde açmanıza gerek yok. Arda Türkmen ister beş çayı misafirlerine ister annenizi özlediğinizde, isterseniz de sadece kendiniz için kolayca hazırlayabileceğiniz Avcı Böreği tarifinin püf noktaları ile karşınızda. Hazırsanız, tarife tıklayın.

Kıymalı Poğaça

Mis gibi poğaça kokusuna kim dayanabilir ki? Anne eli değmiş gibi kabarık ve yumuşacık poğaçalar yapmak için tüm incelikler bu tarifimizde. İç harcına Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşninin verdiği aroma da bonus. Kokusuna dayanamayacağınız dumanı üstünde poğaçalar hazırlamak için sizi Arda Türkmen ile baş başa bırakıyoruz. Tarife buradan ulaşabilirsiniz.

Kıymalı Milföy Tart

Milföyle yapılan tariflere aşinayız. Mesela; Beef Wellington, Pufidik Çilekli Tart, Tavuklu Güveç, Tatlı Milföy ve daha nicesi çoktan vazgeçilmezlerimiz arasında. Hazır yufkanın tadı da bir başka ancak milföy hamuru ile yapılan börekler hem lezzeti hem de çıtır çıtır sesiyle tabakları adeta şenlendiriyor. Çıtır çıtır, lezzetli milföy hamurundan, Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşnili Kıymalı Milföy Tart ile habersiz gelen misafirlere bir ziyafet yaşatabilirsiniz. Çayınız hazırsa, sizi Arda Türkmen’in pratik kıymalı milföy tart tarifine alalım…

Kıymalı Soslu Makarna

Çalışanların, öğrenci ve bekar evlerinin en ekonomik, en pratik ve en kolay yemeğidir makarna. Üstelik sevmeyen de pek azdır. Kolay hazırlanır gibi görünse de pek hafife almamak gerek aslında! Hamuruyla, sosuyla özen ve maharet ister. Gerçekten de doyuruculuğu ve her zevke göre şekil alması onu kurtarıcı yapıyor. İşte, Arda Türkmen’den her saat için kurtarıcı ve pratik Kıymalı Soslu Makarna tarifi için tıklayın.

Kıymalı Dürüm

Tavuk Dürüm, Balık Dürüm, Et Tantuni Dürüm hatta Nohut Dürüm bile yedik. Kıymalısını denemeye fırsat olmadı derken Arda Türkmen en güzelini Knorr Kıymalı Tarifler için Baharat Çeşni ile hazırladı. Çeşni ve kıyma ile sarıp sarmalayarak lezzet sırrına dönüştürdüğümüz Kıymalı Dürüm tarifimiz için sizi böyle alalım.